• Tai veiksminga, paprastai įdiegiama ir naudojama centrinė dulkių siurbimo sistema.
 • Galime pasiūlyti gausybę praktiškų priedų, tokių kaip: iš sienos ištraukiamų žarnų sistemos Retraflex, įvairūs virtuviniai stalčiukai dulkėms, Wally FlexVroom (spintelėje montuojama ištraukiama žarna) ir t.t.
 • Centrinė dulkių siurbimo sistema yra galingesnė, nei nešiojami dulkių siurbliai ir pašalina 100% dulkių iš namų, ko negali padaryti nei vienas nešiojamas siurblys.
 • Cyclovac centrinis siurblys gali būti įdiegtas tiek nuosavuose namuose, tiek butuose bei kotedžuose. Sistemą galite įsirengti patys, naudodami mūsų instaliavimo rinkinius. Tai yra tikrai paprasta!
 • Cyclovac centrinės siurbimo sistemos yra specialiai pagamintos valyti tam tikrą plotą. Tačiau papildomai reikia atsižvelgti ir į kitus svarbius aspektus, tokius kaip: vamzdynų sistemos ilgis, vakuuminių rozečių ir papildomų priedų skaičius.
 • Jei abejojate, kurį centrinį dulkių siurblį pasirinkti ir kuriuose vietose atlikti vakuuminių taškų montavimą – kreipkitės į mus ir mūsų specialistai patars, suprojektuos bei įrengs Cyclovac dulkių siurbimo sistemą.
 • Ar žinote, kad centralizuota siurbimo sistema gali būti sumontuota ne tik naujame pastate, bet ir bet kokiame jau pastatytame? Kreipkitės dėl mūsų specialistų paslaugų ir mes pasiūlysime idealiausią variantą atitinkantį Jūsų poreikius!

Kaip dirba Cyclovac centrinė dulkių siurbimo sistema:

Vis daugiau Lietuvos namuose, butuose ir apartamentuose įrengiama Cyclovac centrinė dulkių siurbimo sistema. Centrinis dulkių siurblys pasaulyje nėra naujovė, o neatsiejama inžinerinės sistemos dalis, kaip pavyzdžiui vėdinimas ar oro kondicionavimas. Taigi, kaip ši sistema veikia? Centrinis siurblys (1) montuojamas pagalbinėje patalpoje (garažas, rūsys, pagalbinis kambarys, balkonas ir pan.). Nuo jo išvedžiojami specialūs vamzdžiai, kurie slepiami grindyse, sienose, arba lubose. Po apdailos darbų matomos tik vakuuminės rozetės (2). Kaip naudojama sistema? Į vakuuminę rozetę pajungiate lengvą žarną ir paspaudus mygtuką ant rankenos pradedate komfortiškai, praktiškai be garso (girdimas tik oro judėjimas) siurbti. Nereikia tampyti sunkų buitinį siurblį, nelieka jokių dulkių, net ir mažiausių (kurios lieka patalpoje, naudojant paprastus, nešiojamus, dulkių siurblius). Vamzdynų sistema yra įdiegiama per grindis ir sienas. Prie vamzdžių yra prijungiamos vakuuminės rozetės, arba specialūs priedai (3-5). Vamzdynai yra prijungiami prie centrinio siurblio. Žemos įtampos laidais yra sujungiamos visos vakuuminės rozetės ir specialūs priedai. Tai leidžia vos tik pajungus žarnos galą į rozetę iš karto naudotis sistema.

house
 • 100% dulkių pašalinimas. Dulkės ir alergenai patenka į atskirą rezervuarą ar dulkių maišą, o ne į aplinkos orą, kaip dažniausiai nutinka su nešiojamais dulkių siurbliais.
 • Sveikas patalpų oras. Siurbiant namus, patalpuose lieka tik švarus oras, be jokių dulkių ir alergenų.
 • Komfortas. Gerina sveikatą, didina efektyvumą. Išnyksta dulkės sukeliančios alergijos bei astmos simptomus.
 • Kruopštus interjero valymas. Specialūs antgaliai bei šepečiai kruopščiai išvalys baldus ar interjero elementus.
 • Tylus būdas išvalyti namus. Centrinis dulkių siurblys yra montuojamas nuošalesnėje patalpoje, kad triukšmas netrikdytų kitų šeimos narių. Nuo šiol siurbdami namus galėsite net tuo pat metu kalbėti telefonu!
 • Itin didelis galingumas. Didelės siurbimo galios dėka išvalysite net sunkiausiai išvalomą purvą.
 • Įrodyta, jog valymo laikas sumažėja net 2-3 kartus. Juk jei mažiau laiko sugaištame valymui, reiškia daugiau laiko galime skirti sau bei savo artimiesiems..
 • Patogu bei paprasta naudoti. Dulkių siurbimas dar niekada nebuvo toks paprastas, o specialūs centrinio dulkių siurblio priedai padidins Jūsų namo valymo efektyvumą.

CYCLOVAC – TAI VIENA IŠ PATIKIMIAUSIŲ CENTRINIŲ DULKIŲ SIURBIMO SISTEMŲ RINKOJE