Gamintojas - Les Trovac Industries (ITL), Kanada

1960 m. kompaniją įkūrė Žakas Bruno, garsus centrinių siurbimo sistemų ekspertas, kuris padarė prielaidą, kad galės pasiūlyti geresnę dulkių valymo sistemą nei tuometu rinkoje esančios. Po daugelio bandymų ir mokslinių tyrimų buvo sukurtas ilgai lauktas centrinis dulkių siurblys, kurį šiandien lengva atpažinti pagal firminę spalvą – „Burgundijos raudona“.

Tais pačiais metais kompanijos ITL produkcija tapo aukštos kokybės standarto sinonimu. Kompanijos centrinis biuras įsikūręs Monrealyje. Čia randasi 10 000 kv.m. gamykla su pačia naujausia ir moderniausia įranga. Didelė atstovybė įsikūrusi ir Prancūzijoje, iš kur produkcija pristatoma į Europos šalis ir Aziją.

Revoliucinis dizainas, įspūdingos galimybės, itin tylus veikimas, aukšta kokybė ir neginčijamas patikimumas – dėka šių savybių centriniai dulkių siurbliai Cyclovac tapo populiarūs ne tik Kanadoje, bet ir visame pasaulyje.

Šiandien kompanijos prezidentas yra Markas Bruno (Žako Bruno sūnus). Jau daugiau nei 50 metų Les Trovac Industries

yra didžiausi centrinių dulkių valymo sistemų gamintojai Kanadoje. Ši sistema yra žinoma visame pasaulyje dėl savo patvarumo, naujoviškų technologijų ir itin puikių eksploatacinių savybių, akivaizdžiai pranašesnių už įprastus nešiojamus dulkių siurblius.

Tik centrinius dulkių siurblius CYCLOVAC rekomenduoja Prancūzijos alergijos prevencijos asociacija AFPRAL

Centrinis biuras „ITL“ (Kanada):

CANADA
3, rue Marcel-Ayotte
Brainville (Quebec) J7C 5L7
info@trovac.com